Szkolimy od 2001 roku

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

KURSYSZKOLENIA.EU

kontakt@kursyszkolenia.eu

(89) 641-30-60 SEKRETARIAT

Smolniki 13, 14-200 Iława

Artykuły z działu aktualności:

22 stycznia 2024
Sztuka spawania, będąca połączeniem precyzji, umiejętności manualnych i kreatywności, przyciąga coraz większą uwagę osób poszukujących nowych ścieżek zawodowych. Dla tych, którzy chcą opanować tę fascynującą umiejętność, kurs spawacza dla początkujących
23 stycznia 2020
Pod koniec września w Firmie Szkoleniowo – Usługowej Spawalnictwo – Instalatorstwo Mieczysław Czajkowski w Smolnikach zorganizowane zostało szkolenie z zakresu badań nieniszczących – badania wizualne VT1 + VT2 prowadzone przez
13 marca 2019
W firmie Szkoleniowo-Usługowej Czajkowskich szkoliło się dwóch Ukraińców. Ukończyli właśnie kurs spawania i z certyfikatami ruszyli do Gdańska, do pracy w Stoczni. Wiktor Podczasow i Stanisław Jarymienko pochodzą z Charkowa
14 marca 2017
Firma Czajkowskich rozpoczeła współpracę z Holendrami Firma Szkoleniowo-Usługowa Spawalnictwo-Instalatorstwo Mieczysław Czajkowski ma kolejny powód do dumy. Otóż nawiązała kontakt z holenderską firmą Alertec, mająca oddział w Gdańsku, która działa w
12 lutego 2016
Przedstawiciele FIRMY SZKOLENIOWO-USŁUGOWEJ Mieczysław Czajkowskie udzielili wywiadu w Radiu ESKA. Gośćmi prowadzącego byli: Pan Marcin Czajkowski - pełniący w firmie funkcję dyrektora technicznego oraz Pan Adam Czajkowski - dyrektor firmy.
21 lipca 2014
Już po raz drugi lider w produkcji sprzętu spawalniczego Kempp pochwalił działalność naszej firmy.  Polski ośrodek szkoleniowy inwestuje w sprzęt i rozwiązania marki Kemppi.   Założony w 2004 roku Ośrodek Szkolenia

Kurs spawania doczołowego rury/blachy

Kurs spawania doczołowego rur lub blach obejmuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne zajęcia. Uczestnicy będą uczyć się zagadnień związanych z techniką spawania doczołowego, takich jak rodzaje sprzętu i narzędzi spawalniczych, materiały spawalnicze oraz techniki spawania.

Kurs spawacza TIG 141

Kurs na spawacza TIG 141 to szkolenie, które ma na celu nauczyć uczestników technik spawania metodą TIG (Tungsten Inert Gas). Łuk spawalniczy jest generowany między elektrodą wolframową a spawanym materiałem, a spawanie odbywa się pod osłoną gazu obojętnego (często argonu).

Kurs spawacza MAG 135/136

Kurs spawacza MAG 135/136 to kurs z zakresu spawania metodą MAG (Metal Active Gas), także nazywaną spawaniem MIG (Metal Inert Gas). Metoda ta jest powszechnie stosowana w przemyśle do łączenia różnych materiałów, takich jak stal, aluminium, miedź, nikiel, czy tytan.

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Kurs spawacza MMA 111

Kurs spawacza MMA 111 to szkolenie, które ma na celu nauczenie uczestników technik i umiejętności spawania metodą MMA (Manual Metal Arc) lub inaczej zwanej spawaniem łukowym elektrodą otuloną. Kursy spawacza MMA 111 są dostępne dla uczestników na różnych poziomach zaawansowania.

Zobacz więcej

Kurs spawacza ORBITALNEGO

Spawanie orbitalne techniką spawania, która polega na prowadzeniu spawania wokół rur, rurociągów lub innych przewodów za pomocą automatycznego spawania gazowego lub łukowego. Idealna metoda spawania rur o dużych średnicach lub w trudno dostępnych miejscach.

Zobacz więcej

Kurs spawacza MIG 131

Kurs spawacza MAG 131 jest kursiem przygotowującym do pracy jako spawacz metodą MAG (Metal Active Gas). Jest to popularna metoda spawania, która wykorzystuje elektryczny łuk spawalniczy zabezpieczony gazem ochronnym i drutem elektrodowym. 

Książeczka spawacza

 

Książeczka Spawacza to dokument przedstawiający historię i rozwój zawodowy spawacza. Aktualnie, jednakże, nie spełnia ona wymogów prawnych potwierdzających kwalifikacje tego zawodu. Mimo to, stanowi ona cenne źródło informacji o kursach i odnowieniach, które przyczyniają się do rozwoju umiejętności spawacza. Przydatna dla osób zainteresowanych branżą spawalniczą. Po odbyciu kursu spawalniczego w naszej placówce i zdaniu egzaminów otrzymasz własną książeczkę spawacza.

Dołączając do nas, zdobędziesz niezbędne umiejętności, które umożliwią Ci rozpoczęcie pracy w branży spawalniczej. Nasz ośrodek w Smolnikach koło Iławy oferuje odpowiednie szkolenie spawalnicze, które przygotuje Cię do oficjalnego egzaminu oraz zdobycia niezbędnych uprawnień.

 

Posiadanie certyfikatu spawalniczego stanie się Twoją rzeczywistością. Dzięki temu bez problemu znajdziesz nowe, atrakcyjne zatrudnienie.

 

Potencjalne pracodawcy na pewno docenią Twoje legalne i aktualne kwalifikacje. Dołącz do grona kursantów, które czerpią satysfakcję z takiego wyboru.

Szkolenie dla spawaczy, które zapewnia solidne fundamenty i rozwój w zawodzie.

Osiągnij mistrzostwo w spawaniu z naszym ośrodkiem szkoleniowym!

Dostępne kursy spawalnicze w ramach ośrodka szkoleniowego w Smolnikach:

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Telefon: 693-564-732

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW SPAWALNICZYCH TO:

 

Październik: 2, 9, 16, 23, 30

Listopad: 6, 13, 20 27

Grudzień: 4, 11, 18

2024 Styczeń: 2, 8, 15, 22, 29

 

Uczestnikom naszych kursów spawalniczych oferujemy >> DARMOWY NOCLEG << w naszym ośrodku szkoleniowym.

W celu potwierdzenia powyższych terminów kursów spawalniczych prosimy o kontakt:

 

Przyjazna atmosfera i pełne zaangażowanie na naszych kursach spawacza w Smolnikach

Kurs spawacza w naszym ośrodku w Smolnikach odbywa się w przyjaznej i przyjacielskiej atmosferze. Większość kursantów wraca do nas, aby odnawiać swoje uprawnienia lub je podwyższać. Odwiedzają nas, zaglądając na przysłowiową „kawę” lub po porady. Nam naprawdę zależy. Zadowolony kursant to nasza najlepsza reklama. Stajemy na głowie, żebyście wyszli od nas zadowoleni. Nie wypuścimy Cię ze szkolenia póki nie staniesz się prawdziwym spawaczem. Dopiero wtedy dopełnimy formalności poprzez wydanie Ci certyfikatów spawalniczych w myśl zasady: "papiery nie spawają". Nie widzimy innej drogi na skróty tak powszechnie stosowanej w innych ośrodkach szkolenia spawaczy.

  • W odróżnieniu innych szkoleń, nasze kursy spawania prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej.
  • Oferujemy dostęp do najnowocześniejszego zaplecza technicznego i nowoczesnej spawalni wyposażonej w profesjonalny sprzęt.
  • W ramach szkoleń oferujemy pełen zestaw materiałów dydaktycznych i spawalniczych.
  • Kawa, herbata i woda - bez ograniczeń.
  • Po ukończeniu kursu spawacza, możesz przystąpić do egzaminu i uzyskać odpowiednie uprawnienia spawalnicze.
  • Oferujemy pomoc w zdobyciu zatrudnienia po zakończeniu kursu.
  • Nasze szkolenia są dostosowane do potrzeb pracodawców z zakresu prac spawalniczych. My nauczymy Cię spawać tak jak wymagają tego pracodawcy!

DLACZEGO FSU SMOLNIKI JEST LIDEREM KURSÓW SPAWANIA?

Dzwoń już teraz: 693-564-732

Kurs spawacza to szkolenie, które umożliwia zdobycie praktycznych umiejętności w dziedzinie spawania. Podczas kursu uczestnicy poznają różne techniki spawania, takie jak MIG, MAG, TIG, VT1, VT2, ORBITALNE czy ELEKTRODOWE. Dodatkowo zdobywają wiedzę na temat bezpieczeństwa i prawidłowego korzystania z narzędzi. Po ukończeniu kursu spawacze zyskują pewność siebie i są gotowi do podjęcia pracy w branży metalurgicznej. Zdobądź certyfikat i rozwiń swoją karierę już dziś!

Kurs spawacza (z darmowym noclegiem) - ogólne informacje

KURS SPAWACZA - egzaminy IS, TÜV, UDT

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

Smolniki 13, 14-200 Iława

NIP: 7441159130

 

Tel stacjonarny (89) 641 30 60

Tel. komórkowy 693 564 732

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dojazd do naszego ośrodka:

Skorzystaj z poniższego formularza aby skontaktować się z nami.

Zapraszamy do kontaktu w razie wszelkich pytań każdego zainteresowanego, przyszłego lub obecnego uczestnika jednego z naszych kursów. Sekretariat oraz biuro dyrektora spawalni otwarte są do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00.

FORUMLARZ KONTAKTOWY:

MENU STRONY:

Wszelkie prawa zastrzeżone Kursyszkolenia.eu 2023