Szkolimy od 2001 roku

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

KURSYSZKOLENIA.EU

kontakt@kursyszkolenia.eu

(89) 641-30-60 SEKRETARIAT

Smolniki 13, 14-200 Iława

Czy certyfikaty spawalnicze, które otrzymam, będą ważne na terenie całej Unii Europejskiej?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają osoby zainteresowane naszymi kursami na spawacza. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się skontaktować z nami.

Cena za kurs spawacza? Ile kosztuje kurs spawacza w Smolnikach?

Jakie warunki musisz spełnić, aby wziąć udział w naszym kursie spawalniczym?

Kandydaci zainteresowani uczestnictwem w kursie spawalniczym powinni spełniać następujące kryteria:

 

  • Muszą mieć ukończone 18 lat, co stanowi wymóg dotyczący wieku uczestników.
  • Wymagane jest posiadanie co najmniej podstawowego wykształcenia, aby zapewnić solidne podstawy edukacyjne uczestnikom kursu.

Kursy dla osób aspirujących do zawodu spawacza są zróżnicowane i zależą od różnych czynników. Pierwszym z nich jest rodzaj specjalizacji w ramach szkolenia spawalniczego. Kurs może obejmować techniki takie jak spawanie pachwinowe blach i rur, spawanie doczołowe blach lub spawanie doczołowe rur. Wybór jednej z metod wpływa na cenę końcową kursu. Idąc dalej tym tropem, istotny jest materiał, który będzie podlegał spawaniu. Przykładowo stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, miedź itp. Warto zaznaczyć, że spawanie stali nierdzewnej może być droższe niż spawanie stali czarnej. Kolejnym ważnym aspektem wpływającym na koszt kursu jest rodzaj oraz liczba przeprowadzanych testów kontrolnych dla złączy spawanych. Mogą one obejmować badania wizualne, testy wytrzymałościowe, badania penetracyjne PT, badania rentgenowskie RT, oraz inne metody. Pamiętajmy również, że należy uwzględnić opłaty związane z wydaniem uprawnień przez odpowiednią jednostkę certyfikującą. Zobacz aktualny cennik kursu związanego ze spawaniem klikając TUTAJ

Artykuły z działu aktualności:

Najważniejsze informacje związane z kursem spawacza

22 stycznia 2024
Sztuka spawania, będąca połączeniem precyzji, umiejętności manualnych i kreatywności, przyciąga coraz większą uwagę osób poszukujących nowych ścieżek zawodowych. Dla tych, którzy chcą opanować tę fascynującą umiejętność, kurs spawacza dla początkujących
23 stycznia 2020
Pod koniec września w Firmie Szkoleniowo – Usługowej Spawalnictwo – Instalatorstwo Mieczysław Czajkowski w Smolnikach zorganizowane zostało szkolenie z zakresu badań nieniszczących – badania wizualne VT1 + VT2 prowadzone przez
13 marca 2019
W firmie Szkoleniowo-Usługowej Czajkowskich szkoliło się dwóch Ukraińców. Ukończyli właśnie kurs spawania i z certyfikatami ruszyli do Gdańska, do pracy w Stoczni. Wiktor Podczasow i Stanisław Jarymienko pochodzą z Charkowa
14 marca 2017
Firma Czajkowskich rozpoczeła współpracę z Holendrami Firma Szkoleniowo-Usługowa Spawalnictwo-Instalatorstwo Mieczysław Czajkowski ma kolejny powód do dumy. Otóż nawiązała kontakt z holenderską firmą Alertec, mająca oddział w Gdańsku, która działa w
12 lutego 2016
Przedstawiciele FIRMY SZKOLENIOWO-USŁUGOWEJ Mieczysław Czajkowskie udzielili wywiadu w Radiu ESKA. Gośćmi prowadzącego byli: Pan Marcin Czajkowski - pełniący w firmie funkcję dyrektora technicznego oraz Pan Adam Czajkowski - dyrektor firmy.
21 lipca 2014
Już po raz drugi lider w produkcji sprzętu spawalniczego Kempp pochwalił działalność naszej firmy.  Polski ośrodek szkoleniowy inwestuje w sprzęt i rozwiązania marki Kemppi.   Założony w 2004 roku Ośrodek Szkolenia

Kurs spawania doczołowego rury/blachy

Kurs spawania doczołowego rur lub blach obejmuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne zajęcia. Uczestnicy będą uczyć się zagadnień związanych z techniką spawania doczołowego. Poznają rodzaje sprzętu i narzędzi spawalniczych, materiały spawalnicze oraz techniki spawania.

Kurs TIG 141

Kurs na spawacza TIG 141 to szkolenie, które ma na celu nauczyć kursantów technik spawania metodą TIG (Tungsten Inert Gas). Łuk spawalniczy jest generowany między elektrodą wolframową a spawanym materiałem. Spawanie odbywa się pod osłoną gazu obojętnego (często argonu).

Kurs MAG 135/136

Kurs MAG 135/136 to kurs z zakresu spawania metodą MAG (Metal Active Gas). Nazywany jest także spawaniem MIG (Metal Inert Gas). Metoda ta jest powszechnie stosowana w przemyśle. Łączy się nią różne metale, takie jak stal, aluminium, miedź, nikiel, czy tytan.

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Kurs MMA 111

Kurs MMA 111 to szkolenie, które ma na celu nauczenie uczestników technik i umiejętności spawania metodą MMA (Manual Metal Arc). Nazywana jest rónież spawaniem łukowym elektrodą otuloną. Kursy spawalniczy MMA 111 są dostępne dla uczestników na różnych poziomach zaawansowania.

Zobacz więcej

Kurs ORBITALNEGO

Spawanie orbitalne jest techniką spawania, która polega na prowadzeniu spawania wokół rur, rurociągów lub innych przewodów. Używamy automatycznego spawania gazowego lub łukowego. Idealna metoda spawania rur o dużych średnicach lub w trudno dostępnych miejscach.

Zobacz więcej

Kurs MIG 131

Kurs MAG 131 jest kursiem przygotowującym do pracy jako spawacz metodą MAG (Metal Active Gas). Jest to popularna metoda spawania, która wykorzystuje elektryczny łuk spawalniczy zabezpieczony gazem ochronnym i drutem elektrodowym. 

Książeczka spawacza

 

Książeczka Spawacza to dokument przedstawiający historię i rozwój zawodowy spawacza. Aktualnie, jednakże nie spełnia ona wymogów prawnych potwierdzających kwalifikacje tego zawodu. Mimo to stanowi ona cenne źródło informacji o kursach i odnowieniach, które przyczyniają się do rozwoju umiejętności spawacza. Przydatna dla osób zainteresowanych branżą spawalniczą. Po odbyciu kursu spawalniczego w naszej placówce i zdaniu egzaminów otrzymasz własną książeczkę spawacza.

Dołączając do nas, zdobędziesz niezbędne umiejętności, które umożliwią Ci rozpoczęcie pracy w branży spawalniczej. Nasz ośrodek w Smolnikach koło Iławy oferuje odpowiednie szkolenie spawalnicze, które przygotuje Cię do oficjalnego egzaminu oraz zdobycia niezbędnych uprawnień.

 

Posiadanie certyfikatu spawalniczego stanie się Twoją rzeczywistością. Dzięki temu bez problemu znajdziesz nowe, atrakcyjne zatrudnienie.

 

Potencjalni pracodawcy na pewno docenią Twoje legalne i aktualne kwalifikacje. Dołącz do grona kursantów, którzy czerpią satysfakcję z takiego wyboru.

Szkolenie dla spawaczy, które zapewnia solidne fundamenty i rozwój w zawodzie.

Osiągnij mistrzostwo w spawaniu z naszym ośrodkiem szkoleniowym!

Dostępne kursy spawacza w ramach ośrodka szkoleniowego w Smolnikach:

Kurs spawalniczy oraz egzaminy spawalnicze prowadzimy zgodnie ze standardami zawartymi w normie PN-EN ISO 9606 (Egzamin kwalifikacyjny spawaczy – Spawanie).

 

EN ISO 9606-1 Egzamin kwalifikacyjny spawaczy – Spawanie – Część 1: Stale

EN ISO 9606-2 Egzamin kwalifikacyjny spawaczy – Spawanie – Część 2: Aluminium

EN ISO 9606-3 Egzaminowanie spawaczy – Spawanie – Część 3: Miedź

EN ISO 9606-4 Egzaminowanie spawaczy – Spawanie – Część 4: Nikiel

EN ISO 9606-5 Egzaminowanie spawaczy – Spawanie – Część 5: Tytan

 

W ramach tych norm, egzaminy obejmują różne metody spawania, takie jak MAG 135 (migomat), MIG 131, MAG 136 (spawanie drutem proszkowym), TIG 141, MMA 111 (spawanie elektrodą otuloną), spawanie gazowe 311 (autogen), łuk kryty 121, spawanie orbitalne, oraz metody łączone, np. 141/136, dla różnych materiałów, w tym stali, aluminium, miedzi, niklu i tytanu.

 

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Telefon: 693-564-732

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW SPAWALNICZYCH W 2024 ROKU TO:

 

Marzec: 4, 11, 18, 25

Kwiecień: 2, 8, 15, 22, 29

Maj: 6, 13, 20, 27

Czerwiec: 3, 10, 17, 24

 

Uczestnikom naszych kursów spawalniczych oferujemy >> DARMOWY NOCLEG << w naszym ośrodku szkoleniowym.

W celu potwierdzenia powyższych terminów kursów spawalniczych prosimy o kontakt:

 

Przyjazna atmosfera i pełne zaangażowanie na naszych kursach spawacza w Smolnikach

Kurs spawacza w naszym ośrodku w Smolnikach odbywa się w przyjaznej i przyjacielskiej atmosferze. Większość kursantów wraca do nas, aby odnawiać swoje uprawnienia lub je podwyższać. Odwiedzają nas, zaglądając na przysłowiową „kawę” lub po porady. Nam naprawdę zależy. Zadowolony kursant to nasza najlepsza reklama. Stajemy na głowie, żebyście wyszli od nas zadowoleni. Nie wypuścimy Cię ze szkolenia, póki nie staniesz się prawdziwym spawaczem. Dopiero wtedy dopełnimy formalności poprzez wydanie Ci certyfikatów spawalniczych w myśl zasady: "papiery nie spawają". Nie widzimy innej drogi na skróty tak powszechnie stosowanej w innych ośrodkach szkolenia spawaczy.

  • W odróżnieniu innych szkoleń nasze kursy spawania prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej.
  • Oferujemy dostęp do najnowocześniejszego zaplecza technicznego i nowoczesnej spawalni wyposażonej w profesjonalny sprzęt.
  • W ramach szkoleń oferujemy pełen zestaw materiałów dydaktycznych i spawalniczych.
  • Kawa, herbata i woda - bez ograniczeń.
  • Po ukończeniu kursu spawalniczegoa możesz przystąpić do egzaminu i uzyskać odpowiednie uprawnienia spawalnicze.
  • Oferujemy pomoc w zdobyciu zatrudnienia po zakończeniu kursu.
  • Dostosowujemy nasze szkolenia do potrzeb pracodawców z zakresu prac spawalniczych. Nauczymy Cię spawać zgodnie z wymogami pracodawców!

DLACZEGO FSU SMOLNIKI JEST LIDEREM KURSÓW NA SPAWACZA?

Dzwoń już teraz: 693-564-732

Kurs spawacza z DARMOWYM NOCLEGIEM to szkolenie, które umożliwia zdobycie praktycznych umiejętności w dziedzinie spawania. Podczas kursu uczestnicy poznają różne techniki spawania, takie jak MIG, MAG, TIG, VT1, VT2, ORBITALNE czy ELEKTRODOWE. Dodatkowo zdobywają wiedzę na temat bezpieczeństwa i prawidłowego korzystania z narzędzi. Po ukończeniu kursu dla przyszłych spawaczy zyskują pewność siebie i są gotowi do podjęcia pracy w branży metalurgicznej. Zdobądź certyfikat i rozwiń swoją karierę już dziś!

Kurs spawacza z darmowym noclegiem

KURS SPAWACZA - egzaminy IS, TÜV, UDT

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

Smolniki 13, 14-200 Iława

NIP: 7441159130

 

Tel stacjonarny (89) 641 30 60

Tel. komórkowy 693 564 732

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dojazd do naszego ośrodka:

Skorzystaj z poniższego formularza aby skontaktować się z nami.

Zapraszamy do kontaktu w razie wszelkich pytań każdego zainteresowanego, przyszłego lub obecnego uczestnika jednego z naszych kursów. Sekretariat oraz biuro dyrektora spawalni otwarte są do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00.

FORUMLARZ KONTAKTOWY:

MENU STRONY:

Wszelkie prawa zastrzeżone Kursyszkolenia.eu 2023