Dodaj opinię w naszej wizytówce Google
Logo OSS Smolniki

Szkolimy od 2001 roku

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

KURSYSZKOLENIA.EU

kontakt@kursyszkolenia.eu

(89) 641-30-60 SEKRETARIAT

Smolniki 13, 14-200 Iława

Uprawnienia w zakresie szkolenia i egzaminowania spawaczy

 

Aby sprostać wymogom szkoleniowym z zakresu spawalnictwa i instalatorstwa przedstawiciel firmy uczestniczył w licznych szkoleniach w kraju i zagranicą.

1992 r. - pobyt szkoleniowy w "Instytucie Spawalniczym" w Wiedniu.

1992 r. - pobyt szkoleniowy w "Ośrodku Szkolenia Spawaczy" w Kielcach.

1992 r. - Wygrany "konkurs spawania elektrycznego na ogólnopolskim seminarium Kursowego Szkolenia Spawaczy i Spawanie Tworzyw Sztucznych" w Kielcach.

1995 r. - pobyt szkoleniowy w Irlandii

2000 r. - pobyt szkoleniowy w Danii

2000 r. - pobyt szkoleniowy w amerykańsko-polskim "Centrum Szkolenia Spawaczy w Warszawie"

2003 r. - nadanie przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach atestu Nr 496/2003 do szkolenia i egzaminowania spawaczy po kursach podstawowych i ponadpodstawowych

2004 r. - uzyskanie dyplomu Europejskiego Instruktora Spawalnictwa - EWP.

 

Uprawnienia w zakresie szkolenia kierowców wózków jezdniowych

 

- certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr rej. 273/CERT-128/2002 r.uprawniający do prowadzenia kursów oraz wydawania odnośnych zaświadczeń w zakresie "wózki jezdniowe z napędem silnikowym" Program firmy zarejestrowany jest w rejestrze ogólnopolskim nr 588/X/2002r.

 

- certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr 24/WER-INSTR-113/2002 dotyczący metodyki prowadzenia nauki jazdy na wózkach z napędem silnikowym,

- certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr 26/PKE-114/2002 dla Przewodniczących Komisji Egzaminacyjnych po kursach "Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym"- certyfikat Ministerstwa Gospodarki dotyczący bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych z napędem silnikowym uprawniający do prowadzenia szkolenia teoretycznego i praktycznego wg programu nauczania zatwierdzonego przez Ośrodek Doskonalenia Kadr Ministerstwa Gospodarki Nr rej.28/3G/167/02

 

2003 r. – Certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr Rej. 20/P-M-9/2003 nadający uprawnienia Pedagogiczno-Metodyczne dla wykładowców i inspektorów praktycznej nauki zawodu.

2004 r. – Certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr Rej. 1/IN-K-87/2004 nadający uprawnienia do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na Konserwatorów wózków jezdniowych.

 

Uprawnienia w zakresie szkolenia BHP

 

2002 r. – ukończony kurs dla pracowników służb BHP w Instytucie Organizacji i Ochrony Pracy "CON-LEX" w Radomiu

2002 r. – ukończony kurs w zakresie służb bezpieczeństwa i higieny pracy "ASPEKT" w Warszawie

2003 r. – ukończony Kurs Pierwszej Pomocy – PCK

2003 r. – Certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr. rej. 16/ABF-117/2003 AUDITORA SYSTEMU ZARZĄDZANIA BHP

2003 r. – ukończone szkolenie przeciwpożarowe w Gdańsku

2003 r. – ukończony Kurs dla osób przeprowadzających instruktaż BHP we Włocławku

 

Uprawnienia w zakresie instalacji sanitarnych i grzewczych

 

1992 r. – ukończony kurs spawania tworzyw sztucznych w Instytucie Spawalniczym w Austrii

1994 r. – certyfikat „Centrum Doskonalenia Zawodowego Aquatherm–Polska” w Warszawie, stwierdzający przeszkolenie praktyczne i teoretyczne w zakresie instalacji sanitarnych i grzewczych „FUSIOTHERM”

2000 r. - certyfikat wydany przez „POLSKO–AMERYKAŃSKIE CENTRUM SZKOLENIA BUDOWLANYCH" stwierdzający nadanie uprawnień w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych z miedzi.

Liczne certyfikaty zdobyte przez firmę szkoleniową ze Smolnik potwierdzają wysoką jakość szkoleń w zakresie spawania, obsługi koparek, wózków widłowych oraz wielu innych specjalności. Te dokumenty świadczą o spełnieniu przez naszą firmę wszystkich niezbędnych standardów i norm branżowych. Szkolenia oferowane przez naszą firmę są oparte na solidnych podstawach teoretycznych i praktycznych, co potwierdzają uzyskane certyfikaty. Dzięki nim nasi uczestnicy szkoleń mogą być pewni, że zdobywają nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego wykonywania zawodu w danym obszarze specjalizacji.

Potwierdzenie Wysokiej Jakości Szkoleń – Certyfikaty Firmy Szkoleniowej ze Smolnik

CERTYFIKATY

Nasza firma jest posiadaczem wszystkich istotnych certyfikatów, uprawniających do organizacji szkoleń i kursów obejmujących obszary takie jak spawanie, obsługa koparek, wózków widłowych, a także wielu innych specjalności.

 

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu (istniejemy od 2001 roku) możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowanym zespołem instruktorskim oraz nowoczesnym ośrodkiem szkoleniowym, wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt.

 

Poniżej prezentujemy jedynie wybrane certyfikaty i atesty zdobyte przez naszą firmę, co stanowi jedynie wierzchołek góry lodowej naszych osiągnięć. Zapewniamy usługi na najwyższym światowym poziomie!

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

Smolniki 13, 14-200 Iława

NIP: 7441159130

 

Tel stacjonarny (89) 641 30 60

Tel. komórkowy 693 564 732

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dojazd do naszego ośrodka:

Skorzystaj z poniższego formularza aby skontaktować się z nami.

Zapraszamy do kontaktu w razie wszelkich pytań każdego zainteresowanego, przyszłego lub obecnego uczestnika jednego z naszych kursów. Sekretariat oraz biuro dyrektora spawalni otwarte są do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00.

FORUMLARZ KONTAKTOWY:

MENU STRONY:

Wszelkie prawa zastrzeżone Kursyszkolenia.eu 2023