tel. komórkowy: 697 756 128

Szkolimy od 2001 roku

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

KURSYSZKOLENIA.EU

kontakt@kursyszkolenia.eu

(89) 641-30-60 SEKRETARIAT

Smolniki 13, 14-200 Iława

Kurs na rusztowania budowlano-montażowe

Koszt kursu: 1850 zł

Kurs na rusztowania

Kurs dla montażystów rusztowań obejmuje obszerny program, w którym poruszane są kwestie związane zarówno z bezpieczeństwem i higieną pracy przy montażu i użytkowaniu rusztowań, jak i szczegółową analizą dokumentacji technicznej. Tematyka kursu dotyczy także zasad użytkowania rusztowań budowlano-montażowych metalowych oraz konstrukcji rusztowań budowlano-montażowych z rur stalowych i systemowych. Uczestnicy zdobywają wiedzę dotyczącą technologii montażu i demontażu rusztowań, co sprawia, że są przygotowani do kompleksowej pracy w tej dziedzinie.

 

Egzamin po odbytym kursie na rusztowania

 

Końcowym etapem kursu jest egzamin państwowy, który obejmuje zarówno część praktyczną, jak i teoretyczną. Egzamin odbywa się przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego. Po pomyślnym zdaniu egzaminu, absolwent otrzymuje świadectwo oraz uzyskuje uprawnienia montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych, w tym także do montażu i demontażu.

 

Natomiast kursy dla operatorów maszyn do robót ziemnych odbywają się zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. dotyczącego bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych. Wymagane jest, aby uczestnicy tych kursów spełniali warunki pełnoletniości (ukończone 18 lat).

Warto zaznaczyć, że osoba pragnąca poszerzyć swoje uprawnienia w ramach szkolenia powinna dostarczyć organizatorowi kursu książeczkę operatora, potwierdzającą posiadanie innych uprawnień przyznanych przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego. To zapewnia kompleksową ocenę kwalifikacji i umiejętności operatora maszyn.

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

Smolniki 13, 14-200 Iława

NIP: 7441159130

 

Tel stacjonarny (89) 641 30 60

Tel. komórkowy 693 564 732

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dojazd do naszego ośrodka:

Skorzystaj z poniższego formularza aby skontaktować się z nami.

Zapraszamy do kontaktu w razie wszelkich pytań każdego zainteresowanego, przyszłego lub obecnego uczestnika jednego z naszych kursów. Sekretariat oraz biuro dyrektora spawalni otwarte są do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00.

FORUMLARZ KONTAKTOWY:

MENU STRONY:

Wszelkie prawa zastrzeżone Kursyszkolenia.eu 2023