Dodaj opinię w naszej wizytówce Google
Logo OSS Smolniki

Szkolimy od 2001 roku

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

KURSYSZKOLENIA.EU

kontakt@kursyszkolenia.eu

(89) 641-30-60 SEKRETARIAT

Smolniki 13, 14-200 Iława

Firma Szkoleniowo-Usługowa Czajkowski to lider w profesjonalnych kursach spawacza od 2001 roku, co świadczy o naszym długoletnim doświadczeniu i wiedzy branżowej. Nasz ośrodek stanowi doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną zdobyć solidne kwalifikacje wsparte rzetelnym szkoleniem. O jakości naszych usług świadczą liczne certyfikaty, które zdobyliśmy na przestrzeni lat.

 

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe kursy spawania obejmujące różnorodne metody, takie jak MIG, MAG, TIG, MMA, czy Oribitalne. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszych szkoleń, uzyska nie tylko potrzebną wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności niezbędne w pracy zawodowej.

 

Cenimy naszych kursantów, dlatego w ramach naszej oferty zapewniamy DARMOWY nocleg dla uczestników spoza lokalnej społeczności. Nasz nowo wybudowany obiekt szkoleniowy jest dostosowany do różnych dziedzin nauki zawodowej, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Ostatnio przeszliśmy pozytywny audyt przeprowadzony przez norweską firmę testującą spawaczy. Ośrodek zdobył bardzo dobre wrażenia, co zaowocuje pierwszymi testami przyszłych pracowników już w sierpniu i wrześniu.

 

W przypadku szkoleń z obsługi maszyn budowlanych, nasz Ośrodek doskonale przygotowuje do pracy z różnego rodzaju sprzętem, takim jak koparki, zwyżki, podnośniki i żurawie. Kursanci zdobywają praktyczne umiejętności w obszarze bezpiecznej eksploatacji maszyn, diagnozowania ewentualnych usterek oraz przestrzegania norm i procedur bezpieczeństwa.

 

Długoletnie doświadczenie naszego Ośrodka oraz wysoka jakość świadczonych usług przekładają się na pozytywne opinie naszych absolwentów, którzy z powodzeniem znajdują zatrudnienie w branżach związanych zarówno ze spawalnictwem, jak i obsługą maszyn budowlanych.

 

Jesteśmy dumni z naszej transparentności i otwartości. Każdy, kto skorzystał z naszych usług, potwierdzi naszą rzetelność. Jeżeli chcą Państwo osobiście przekonać się o naszym profesjonalizmie, serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego w Smolnikach, niedaleko Iławy.

O NAS

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

Smolniki 13, 14-200 Iława

NIP: 7441159130

 

Tel stacjonarny (89) 641 30 60

Tel. komórkowy 693 564 732

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dojazd do naszego ośrodka:

Skorzystaj z poniższego formularza aby skontaktować się z nami.

Zapraszamy do kontaktu w razie wszelkich pytań każdego zainteresowanego, przyszłego lub obecnego uczestnika jednego z naszych kursów. Sekretariat oraz biuro dyrektora spawalni otwarte są do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00.

FORUMLARZ KONTAKTOWY:

MENU STRONY:

Wszelkie prawa zastrzeżone Kursyszkolenia.eu 2023