Szkolimy od 2001 roku

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

KURSYSZKOLENIA.EU

kontakt@kursyszkolenia.eu

(89) 641-30-60 SEKRETARIAT

Smolniki 13, 14-200 Iława

zadzwoń i zapytaj tel. 693-564-732

zobacz CENNIK

Stopień III - spawanie spoin czołowych rur elektrodą MMA 111 reprezentuje najwyższy poziom kwalifikacji dla doświadczonych spawaczy, którzy aspirują do wykonywania zaawansowanych prac spawalniczych. Ten stopień koncentruje się na dalszym doskonaleniu umiejętności i wiedzy spawaczy, którzy już posiądą zaawansowane kompetencje w spawaniu spoin czołowych blach elektrodą MMA 111.

 

Podczas szkolenia na stopniu III, spawacze rozwijają swoje umiejętności poprzez zdobycie zaawansowanych technik spawania spoin czołowych rur przy użyciu elektrody MMA 111. Program obejmuje zagadnienia związane z doborem elektrod, parametrów spawalniczych, metod przygotowania powierzchni materiału do spawania oraz zaawansowanych technik spawania spoin czołowych rur.

Stopień III

Kurs spawania spoin czołowych rur elektrodą

zadzwoń i zapytaj tel. 693-564-732

zobacz CENNIK

Stopień II - spawanie spoin czołowych blach elektrodą MMA 111 stanowi kolejny etap doskonalenia kwalifikacji dla doświadczonych spawaczy, którzy aspirują do wykonywania zaawansowanych prac spawalniczych. Ten stopień skoncentrowany jest na rozwijaniu umiejętności i wiedzy spawaczy, którzy już posiądą podstawową kompetencję w zakresie spawania.

 

W trakcie szkolenia na stopniu II, spawacze poszerzają swoje umiejętności poprzez naukę zaawansowanych technik spawania spoin czołowych blach przy użyciu elektrody MMA 111. Program obejmuje tematy związane z doborem elektrod, parametrów spawalniczych, metod przygotowania powierzchni materiału do spawania oraz zaawansowanych technik spawania spoin czołowych.

Podczas kursu uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu kontroli jakości wykonywanych spawów, a także przyswajają zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Spawacze doskonalą się również w obszarze pracy z różnymi rodzajami sprzętu spawalniczego oraz w doborze i obsłudze narzędzi pomiarowych.

Stopień II

Kurs spawania spoin czołowych blach elektrodą

zadzwoń i zapytaj tel. 693-564-732

zobacz CENNIK

Stopień I reprezentuje bazowy poziom kwalifikacji dla spawaczy, którzy pragną specjalizować się w spawaniu spoin pachwinowych blach i rur. Ten stopień skupia się na zapewnieniu, że spawacz posiada niezbędne umiejętności i wiedzę do wykonywania spawania zgodnie z określonymi standardami i normami.

 

W trakcie tego szkolenia, spawacze na stopniu I zdobywają wiedzę na temat fundamentalnych technik spawania pachwinowego blach i rur, obejmujących przygotowanie powierzchni przed spawaniem, dobór elektrod, konfigurację sprzętu spawalniczego oraz dostosowywanie parametrów spawania. Ponadto uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, a także prawidłowym procedurami kontroli jakości wykonanych spoin.

Stopień I

Kurs spawania spoin pachwinowych blach i rur przy użyciu elektrody

Kurs spawacza elektrodą MMA 111 umożliwi Ci zdobycie nowych kompetencji

Oferujemy szkolenie z techniki spawania elektrodą, zwane także MMA 111. Zapewniamy kompleksowy kurs, obejmujący zarówno teorię, jak i praktykę. Nasze szkolenie skupia się na nauce obsługi sprzętu spawalniczego, zasad bezpieczeństwa podczas spawania oraz praktycznych umiejętności spawalniczych.

 

Miejsce szkolenia: Ośrodek Szkolenia Spawaczy w Smolnikach

 

Zakres szkolenia obejmuje:

  • Zasady i techniki spawania elektrodą (MMA 111)
  • Obsługę sprzętu spawalniczego
  • Bezpieczeństwo podczas pracy
  • Praktyczne ćwiczenia spawalnicze

 

Terminy szkoleń i szczegółowe informacje można uzyskać poprzez kontakt z nami pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w naszym szkoleniu i zdobycia praktycznych umiejętności w dziedzinie spawania elektrodą. Dla osób dojezdnych oferujemy darmowy nocleg w cenie kursu.

KURS SPAWANIA MMA 111 (elektroda)

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

Smolniki 13, 14-200 Iława

NIP: 7441159130

 

Tel stacjonarny (89) 641 30 60

Tel. komórkowy 693 564 732

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dojazd do naszego ośrodka:

Skorzystaj z poniższego formularza aby skontaktować się z nami.

Zapraszamy do kontaktu w razie wszelkich pytań każdego zainteresowanego, przyszłego lub obecnego uczestnika jednego z naszych kursów. Sekretariat oraz biuro dyrektora spawalni otwarte są do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00.

FORUMLARZ KONTAKTOWY:

MENU STRONY:

Wszelkie prawa zastrzeżone Kursyszkolenia.eu 2023