Dodaj opinię w naszej wizytówce Google
Logo OSS Smolniki

Szkolimy od 2001 roku

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

KURSYSZKOLENIA.EU

kontakt@kursyszkolenia.eu

(89) 641-30-60 SEKRETARIAT

Smolniki 13, 14-200 Iława

tel. komórkowy: 639 564 732

tel. stacjonarny: 089 -641-30-60

różne typy spawarek
14 marca 2017

Firma Czajkowskich rozpoczęła współpracę z Holendrami

Firma Czajkowskich rozpoczeła współpracę z Holendrami

 

Firma Szkoleniowo-Usługowa Spawalnictwo-Instalatorstwo Mieczysław Czajkowski ma kolejny powód do dumy. Otóż nawiązała kontakt z holenderską firmą Alertec, mająca oddział w Gdańsku, która działa w branży pośrednictwa pracy i doradztwa. Organizuje szkolenia, po których osoby biorące w nich udział od razu rozpoczynają pracę. W kręgu ich zainteresowań jest przemysł ciężki, m.in. stoczniowy, stąd zainteresowanie współpracą z firmą ze Smolnik w gminie Iława. 

 

Firma Alertec działa w Polsce od 2007 roku, a na rynku holenderskim od 15 lat. 600 osób z Polski znalazło zatrudnienie za granicą dzięki ich działalności. Teraz będzie to także udziałem firmy ze Smolnik. Współpraca z firmą Czajkowskich polega na przeprowadzaniu szkoleń, egzaminów teoretycznych i praktycznych, które odbywają się na najnowocześniejszym sprzęcie do spawania, którym przedsiębiorstwo ze Smolnik dysponuje. Właściciel firmy z Holandii i jej przedstawiciel z Gdańska nie mają wątpliwości, że w Smolnikach właśnie znaleźli profesjonalne zaplecze spawalnicze i tu warto szkolić przyszłych spawaczy, którzy mogą pracować w Holandii, jak i w całej Europie. Z grupy 20 egzaminowanych przedstawiciele holenderskiej firmy wyłonili 10 osób, które lada moment rozpoczną pracę w Holandii. 

 

Znam ten rynek od 10 lat i muszę powiedzieć, że firma Czajkowskich jest najnowocześniejszą ze wszystkich, które odwiedziłem mówi Tomasz Zmysłowski, przedstawiciel firmy Alertec. Po przeprowadzeniu test w Smolnikach jesteśmy pewni, że pracownik doskonale poradzi sobie pod- czas pracy w stoczni mówi Andries Hamstra. Planujemy współpracę z państwem Czajkow- skimi w dłuższej perspektywie. 

 

Jaka to będzie współpraca? 

Zamierzamy stworzyć projekt polsko-holenderski, który usankcjonuje współpracę między naszymi firmami – mówi Mieczysław Czajkowski. Jest to niebywała szansa dla wielu bezrobotnych. U nas przejdą szkolenie, będą zdawać egzamin i w finale zdobędą certyfikat, dzięki któremu bez problemu zdobędą pracę w Holandii. Projekt, który ruszy w nadchodzącym roku, jest skierowany szczególnie do osób w wieku powyżej 55 lat, ale także dla innych grup wiekowych. Po szkoleniu czeka praca przy wszelkiego rodzaju konstrukcjach, na platformach wiertniczych przy turbinach wiatrowych.

 

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

Smolniki 13, 14-200 Iława

NIP: 7441159130

 

Tel stacjonarny (89) 641 30 60

Tel. komórkowy 693 564 732

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dojazd do naszego ośrodka:

Skorzystaj z poniższego formularza aby skontaktować się z nami.

Zapraszamy do kontaktu w razie wszelkich pytań każdego zainteresowanego, przyszłego lub obecnego uczestnika jednego z naszych kursów. Sekretariat oraz biuro dyrektora spawalni otwarte są do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00.

FORUMLARZ KONTAKTOWY:

MENU STRONY:

Wszelkie prawa zastrzeżone Kursyszkolenia.eu 2023