Dodaj opinię w naszej wizytówce Google
Logo OSS Smolniki

Szkolimy od 2001 roku

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

KURSYSZKOLENIA.EU

kontakt@kursyszkolenia.eu

(89) 641-30-60 SEKRETARIAT

Smolniki 13, 14-200 Iława

tel. komórkowy: 639 564 732

tel. stacjonarny: 089 -641-30-60

różne typy spawarek
21 lipca 2014

Kemppi o firmie Czajkowski 2014

Już po raz drugi lider w produkcji sprzętu spawalniczego Kempp pochwalił działalność naszej firmy. 

Polski ośrodek szkoleniowy inwestuje w sprzęt i rozwiązania marki Kemppi.  

Założony w 2004 roku Ośrodek Szkolenia Spawaczy znajduje się w Smolnikach na Mazurach. Szkolą się w nim najwyższej klasy profesjonaliści, którzy po ukończeniu edukacji Są wstanie sprostać potrzebom branzy metalowej w Polsce i innych krajach Europy. 

 

Tekst: Lasse Hdggman I Zdjęcia: Jakub Zygmunt. 

 

Ośrodek oferuje szkolenia 10,20-dniowe dla firm i spawaczy,  zorganizowane zgodnie z wytycznymi Instytutu Spawania w Gliwicach i organizacji TUV Rheinland.  Szkolenia uprawniają spawaczy do pracy w zawodzie na terenie Unii Europejskiej.  Jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków szkoleniowych w kraju,  zawsze na czasie z najnowszymi rozwiązaniami spawalniczymi.  Z różnych powod6w wykorzystuje się w nim gl6wnie sprzęt marki Kemppi. Obecnie ośrodek jest bardzo zainteresowany systemem Arclnfo i systemem ProTrainer. 

 

Produkty Kemppi zapewniają oszczędności i przewagę nad konkurencją. 

 

Nowy, niezwykle stylowy i atrakcyjny ośrodek bardziej przypomina spa lub hotel niż miejsce organizacji szkoleń dla specjalistów z branży spawalniczej. Sala do szkoleń dla spawaczy jest jasna i uporządkowana, a stanowiska spawalnicze wyposażone w 100 w urządzenia Kemppi, np. Minarc lub FastMig. 

Mieczysław Czajkowski, właściciel ośrodka, wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na współpracę z Kemppi. Lider na rynku to zawsze najlepszy partner. Teraz możemy być czasie z najnowszymi rozwiązaniami spawalniczymi i zawsze mamy dostęp do doskonałej obsługi. Oba te czynniki są dla nas niezwykle ważne. 

Dzięki energooszczędnym inwertorom, niezwodnemu sprzętowi i trwałym częściom zamiennym firmy Kemppi udało nam się ograniczyć koszty – dodaje.

Adam Czajkowski, odpowiedzialny w ośrodku za projekty unijne, zgadza się z tym stwierdzeniem. Ultranowoczesna technologia Kemppi pozwoliła nam zdobyć nowych klientów i uzyskać przewagę nad konkurencją. 

Kursantów szkoli instruktor spawalnictwa Sławomir Świerczyński, który wychwala Kemppi za bogatą ofertę produktów i dodaje, że raz na jakiś czas firma go mile zaskakuje wprowadzeniem na rynek czegoś niepowtarzalnego, np. produktów z serii Kempact RA. Te produkty są tu naprawdę wysoko cenione - mówi z uśmiechem.

Marcin Czajkowski, dyrektor techniczny ośrodka, jest odpowiedzialny za zakup sprzętu. Mówi, ze łatwy w obsłudze i logiczny interfejs oraz doskonałe parametry spawania urządzeń Kemppi dają kursantom prawdziwą radość spawania. 

Produkty Kemppi są ogólnie chwalone za niewielkie rozmiary, energooszczędność, wysoką jakość i bardzo dobrą reputację marki, choć doskonale wsparcie oferowane przez Kemppi również stanowi istotny czynnik podczas wyboru dostawcy sprzętu. Kemppi świadczy na rzecz klientów kompleksowe usługi z zakresu wsparcia i oferuje wsparcie techniczne, szkolenia, doradztwo i seminaria dla pracowników oraz prezentacje produktów dla kursantów. 

 

Następny krok: zapewnienie jakości, zgodności z normami i umiejętności. 

 

Opowiadamy pracownikom ośrodka o nowych produktach Kemppi, przeznaczonych głównie do szkolenia pracowników i zarządzania jakością. Jednym z nich jest ProTrainer,  urządzenie generujące bardzo realistyczne, wirtualne stanowisko pracy, w którym symuluje się proces spawania oraz parametry od których zależy jakość wykonanej spoiny. Prezentujemy także Arclnfo, łatwe w użyciu narzędzie do rejestrowania i analizy parametrów spawania, którego można użyć do oceny umiejętności i postępów kursanta. Wraz ze wzrostem znaczenia jakości i norm w spawalnictwie rośnie także zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania ,komentuje dyrektor handlowy Kemppi, Jakub Zygmunt. 

 

Nasza prezentacja jest odbierana bardzo pozytywnie: 

"Zawsze szukamy najnowszych rozwiązań szkoleniowych, a zakup urządzeń ProTrainer Kemppi zdaje się być dla nas naturalnym krokiem" - mówi Marcin Czajkowski i dodaje: „Prezentacja ` Arclnfo przekonała mnie, że to interesujące narzędzie umożliwi nam monitorowanie rozwoju umiejętności kursantów"

 

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski

KURSYSZKOLENIA.EU

Smolniki 13, 14-200 Iława

NIP: 7441159130

 

Tel stacjonarny (89) 641 30 60

Tel. komórkowy 693 564 732

E-mail: kontakt@kursyszkolenia.eu

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Temat wiadomości:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dojazd do naszego ośrodka:

Skorzystaj z poniższego formularza aby skontaktować się z nami.

Zapraszamy do kontaktu w razie wszelkich pytań każdego zainteresowanego, przyszłego lub obecnego uczestnika jednego z naszych kursów. Sekretariat oraz biuro dyrektora spawalni otwarte są do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00.

FORUMLARZ KONTAKTOWY:

MENU STRONY:

Wszelkie prawa zastrzeżone Kursyszkolenia.eu 2023